Smart Home – خانه هوشمند شیائومی

Smart Home یا خانه هوشمند مجموعه ای از گجت ها و  وسایل هوشمند است که با استفاده از اینترنت اشیاء و قابلیت ارتباط با یکدیگر و کنترل هوشمندانه، علاوه بر کاهش هزینه های مصرف انرژی، افزایش ایمنی و آسایش را نیز برای شما به ارمغان بیاورند. شیائومی یکی از شرکت های پیشگام و خلاق در زمینه هوشمند سازی و تولید محصولات هوشمند می باشد. که با محصولات خلاقانه و کیفیت بینظیر در ساخت و طراحی در سراسر جهان محبوبیت زیادی دارد. محصولات هوشمند شیائومی را می توان در دسته های: لوازم خانگی هوشمند، دوربین ها و تجهیزات امنیتی، روشنایی هوشمند، تجهیزات شبکه، تصفیه آب و هوا، سنسور های هوشمند و گجت های سلامتی دسته بندی کرد.

تقریبا همه ما به نوعی از هوشمند سازی در فعالیت های روزمره استفاده می کنیم درهای اتوماتیک پارکینگ ها، ساعت های زنگ دار، تایمر اجاق گاز، ریموت کنترل ها و … . اما وقتی صحبت از خانه هوشمند می کنیم منظورمان چیزی بیشتر از اینهاست.

یک خانه هوشمند به زبان ساده، خانه یا ساختمان مدرنی است که همه اجزا و لوازم برقی آن به وسیله یک سیستم مرکزی یکپارچه شده و به خوبی با هم کار می کنند. در خانه هوشمند شما به راحتی می توانید همه چیزِ خانه را از هرکجایی که هستید حتی اگر آن سر دنیا باشید به راحتی کنترل کنید. می توانید برای بخش های مختلف خانه برنامه های از پیش تعیین شده داشته باشید یا در زمان هایی که خانه نیستید بر بخش های مختلف خانه نظارت کنید. هوشمند سازی ساختمان به معنای واقعی مجموعه ای هوشمند است که علاوه بر کنترل پذیر بودن می تواند تا حدی با عادت های شما هم مطابقت پیدا کند.

با دیدن این ویدیو زیبا با خانه هوشمند شیائومی Xiaomi Smart Home بیشتر آشنا شوید.

.

دیدگاهتان را بنویسید

× چطور میتونم کمکتون کنم؟