آنباکس چراغ هوشمند شیائومی Mi Motion Activated Night Light2 Unboxing

آنباکس چراغ هوشمند با سنسور تشخیص نور و حرکت نسل 2 میجیا شیائومی Mi Motion Activated Night Light 2 را جهت آشنایی بیشتر و مشاهده این محصول زیبا و کاربردی برای شما آماده کرده ایم.

.

night light2 night light2 night light2 night light2 night light2 night light2 night light2 night light2night light2

Mi Motion Activated Night Light 2 دارای سنسور تشخیص حرکت و نور می باشد و با قرار گرفتن در محل تاریک  مانند داخل کمد، کنار تخت خواب، راه پله به محض تشخیص حرکت روشن می شود و در صورت عدم تشخیص حرکت بعد از 15 ثانیه خاموش می گردد. درنتیجه استفاده از این چراغها می توانیم بتوانیم مسیر خود را در شب و تاریکی خانه پیدا کنیم و همچنین در مصرف انرژی به مقدار قابل توجه صرفه جویی نماییم. در نگاه اول بدون شک مجذوب طراحی فوق العاده و کیفیت بالای ساخت آن خواهید شد. این چراغ دارای دو درجه نور دهی می باشد و نکته قابل توجه در این چراغ مانند سایر محصولات روشنایی شیائومی عدم تولید نور آبی و مضر برای چشم می باشد.

این چراغ هوشمند دارای یک پایه چسبی است، و این پایه به صورت مگنتی به بدنه چراغ وصل می شود که می توانید در هر جایی که خواستید، به واسطه برچسبی بودن آن، بچسبانید و مورد استفاده قرار دهید. به لطف مگنتی بودن اتصال آن به پایه چسبی و شکل نیم کره ای می توان آن را به صورت 360 درجه چرخاند و در بهترین حالت خود قرار داد.

چراغ هوشمند با سنسور تشخیص  نور و حرکت میجیا شیائومی Mi Motion Activated Night Light 2 با ساختار مغناطیسی‌،حتی در مواقعی که در یک مکان ثابت شده باشد می‌تواند بصورت آزاد چرخانده شود. و روشنایی را در جهت های مختلف برای کاربر فراهم سازد. سه باتری تعبیه شده داحل بدنه، ظرفیت تقریبی 1500 میلی آمپر دارند که اگر به صورت مکرر و پی در پی مورد استفاده قرار نگیرد، تا یک سال نیاز به تعویض نخواهد داشت.

با مشاهده ویدیو آنباکس چراغ هوشمند Mi Motion Activated Night Light 2 با محتویات داخل جعبه و این محصول زیبا و کاربردی بیشتر آشنا شوید.

.

دیدگاهتان را بنویسید

× چطور میتونم کمکتون کنم؟